Spam

58 komentarzy:

 1. Zaproszenie w stronę czarnej magii

  Rodzice Caroline zginęli w nieznanych dla córki okolicznościach – tak trafiła ona pod opiekę Narcyzy i Lucjusza Malfoyów. Dziewczyna od sześciu lat wychowuje się z Draco, pod czujnym okiem jego matki, która nie darzy Caroline sympatią. Historia zaczyna się w Dworze Malfoyów, gdzie odbywają się spotkania popleczników Czarnego Pana. Przełomowe wydarzenie w życiu dziewczyny nieco ją zmienia – dodaje pewności siebie, wiary w swoją potężną moc, której jak dotąd nikomu nie pokazywała. Pozwala młodemu Malfoyowi na uchylenie rąbka tajemnicy, jednak czy on zostawi to dla siebie? Co może zrobić człowiek w obliczu zła, zastraszony, bojący się o własną rodzinę? O własne życie? Czy w świecie czarodziejów wybuchnie wojna pomiędzy dobrem, a złem? Co jeżeli ludzie nie dzielą się na Śmierciożerców i Zakon Feniksa? Wszyscy posiadają priorytety, rodzinę, przyjaciół, miłość swojego życia – jak zakończy się bitwa o władzę, jeżeli Lord Voldemort włada nową, potężną bronią?

  take-a-bite-out-of-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.
  zapraszam na Książki Są Najlepszym Przyjaciem. Jest to blog z recenzjami książek fantasy.

  OdpowiedzUsuń
 3. "W każdym człowieku jest chodź trochę miłości. W sercu trochę skruchy, bólu i cierpienia. Jednak u niej było gorzej - była wrakiem człowieka, była śmiercią, która rozprzestrzeniała się wszędzie, gdzie była.
  W każdym miejscu, w każdym czasie potrafiła zabić Bogu winnemu człowieka, ale jedno było pewne...
  Możliwy był ten Trzeci Raz."

  Serdecznie zapraszam !
  third-timee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, zareklamować jakoś się trza, w tych czasach to jest niemal podstawą, nieprawdaż? ^^"

  arystokrata-z-wyboru.blogspot.com

  "[...]Wiecie, że dorożkarze mieli obowiązek wożenia trumien na cmentarz? Tak, tak! Ogólnie mieli dużo tych obowiązków nałożonych. Że lekarza dowieść i księdza to praktycznie za darmo trzeba było. A bo to dorożkarz dużo zarabia? Ja rozumiem, że do chorego czy umierającego, ale teraz wszyscy ci lekarze, oni tak podle kłamią, och, jak podle oni kłamią! A ci księża! Panie Boże, toć jeśli tacy są dzisiejsi księża, to możesz mnie uczynić świętym męczennikiem!"

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozum mówi, abym w końcu wydoroślała, zaczęła być poważna i odpowiedzialna. Żebym robiła to, w czym podobno jestem dobra. Bym poświęcała swoje życie w imię wolności zagrożonych paranormalnych.
  Ale jest jeszcze serce, które nie zgadza się z umysłem. Podpowiada, abym olała rady ośrodka myślenia i nie przejmowała się nimi. Mówi, abym narzekała na wkurzające mohery, przeklinała tępe plastiki, irytowała belfrów. Żebym cieszyła się życiem, uczyła się na własnych błędach, spełniała marzenia – i tak po ludzku – żyła chwilą.
  Tylko czego mam posłuchać? Serca czy rozumu?
  Żyję chwilą.
  zapraszam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje życie nigdy nie miało w sobie niczego interesującego co mogłoby być pod ostrzałem ciekawskich. Każdy dzień polegał na spotykaniu nowych osób, którzy zapominali o mnie jak o niewidocznej zjawie. Nie koniecznej żeby zwrócić na nią uwagę. Jako zwykła osoba kończąca niedługo szesnaście lar pracowałam w najzwyklejszej knajpce. Będąc w rozkwicie młodzieńczego wieku, nigdy żadna nastolatka nie spodziewałaby się, że jej życie może zmienić się tak diametralnie.
  Zawsze starałam się godnie chodzić po mieście nie wywyższając się przed innymi tym bardziej nie wymyślałam plugawych wyzwisk jakie padały pod kątem znajomych. Nie brałam udziału w żadnych bójkach, czy konfliktach. Wrogów zwykłam unikać. Nigdy nie miałam w ustach papierosów, ani narkotyków. Były mi obce. Czasem gardzili mną, iż nie chciałam spróbować, lecz nie zważałam na opinie innych dziewuch kopulujących się w każdym kącie. Byłam czysta do kiedy ktoś nie pojawił się w moim życiu przewracając je o trzysta-sześćdziesiąt stopni.
  http://become-my-hero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Harry to nastolatek który ma wszystko, czego dusza zapragnie. Pieniądze, rodzinę, … Ale zboczył z dobrej drogi i znalazł Perrie, a razem z nią narkotyki.
  Louis nie ma nic. Pieniędzy, dobrego mieszkania, rodziców… Ale ma brata Nialla, którego kocha nad życie i dla niego skoczyłby w ogień.
  Harry i Louis to dwa inne światy, dwie odmienne rzeczywistości. Ale połączy ich uczucie, którego oni sami do końca nie będą mogli zrozumieć. Miłość, wraz z którą będą szukali szczęścia. Ale czy je znajdą? Czy wiatr który cały czas wieje im w twarz w końcu zmieni kierunek?
  Sweet nothing, czyli fanfiction o Larry’m Stylinsonie.
  Serdecznie zapraszam: http://wantyourhelp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na opowiadanie YAOI. Jest to opowiadanie +18, dlatego osób, które nie lubią takich, przepraszam.
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Hayley Wildson to z pozoru normalna nastolatka. Właśnie. Z pozoru.

  Tak naprawdę to początkująca Velanias, czyli potomkini samego diabła. Gdy tylko nastaje noc, dziewczyna uczy się satonogii, którą prowadzi jej przyjaciel, Charlie.

  Wszystko się zmienia, kiedy jej nowy nauczyciel, to brat przyjaciółki, w którym jest zakochana. Mało tego. Dobroduszni ich namierzyli. Hayley musi zapomnieć o sobie i pomóc Velanias w walce o utrzymanie równowagi między światem dobra i zła.

  Lecz kim tak naprawdę jest biologiczny ojciec dziewczyny?
  Co ukrywa jej matka?
  Dlaczego Hayley ma inne moce od pozostałych?
  I czy uda im się zaprowadzić porządek?
  Bo świat nie może być tylko dobry...

  Historia opowiedziana od strony "tych złych".
  Dobrzy okazują się źli...

  http://breathdevils.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na bloga mojego
  Szukam ludzi którzy ocenią moją twórczość
  http://tajemnicalaury.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Osiemnastoletnia Mistral prowadzi całkiem zwyczajne życie, jednak wkrótce przyjdzie jej poznać prawdę o sobie i pewnym niezwykłym „darze”. Dokładnie w dzień swoich osiemnastych urodzin stanie się kimś zupełnie innym i pozna długo skrywaną tajemnicę. Czy będzie potrafiła sprostać temu, co ją czeka oraz dokonać właściwych wyborów? Zegar tyka....

  Zapraszam do zagłębienia się w moją autorską historię: http://sekrety--nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. W świecie mugoli trwa II wojna światowa, a tym czasem w świecie czarodziejskim Gellert Grindelwald jest u szczytu władzy. I nagle pojawia się on Tom Riddle - sierota i próbuje zakwestionować wielkiego maga.

  Fabuła forum opiera się świecie stworzonym przez J.K.Rowling w książce pt. Harry Potter. Rozpoczęliśmy od lat '40 XX wieku, a więc na latach szkolnych Toma Marvola Riddle'a bardziej znanego pod pseudonimem Lord Voldemort. Chcesz zobaczyć jak dorasta jeden z największych czarodziejów świata magicznego? Serdecznie zapraszamy.

  HOGWART 1942

  OdpowiedzUsuń
 13. Byłam normalną dziewczyną. No właśnie, BYŁAM. Trafiłam na wyspę w wieku 15 lat. Miła przyszłość dla nastolatki. Nie jest to jednak zwyczajna wyspa. Od samego początku trafiałam na same przeciwności losu. Wyspa ta bowiem była pełna piratów, handlarzy bronią, na każdym kroku czekały niebezpieczne zwierzęta oraz wiele innych niebezpieczeństw. Największym jednak z nich był on- mężczyzna w czerwonym podkoszulku. Był schizolem. Mogłabym go zabić od razu, ale on wie coś ważnego. Coś o mojej matce. Ile pożyje jeszcze tutaj, tego nie wiem.
  Ale wiem jedno. Nie mam prawa się poddać.
  krolowapuszczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Hej zapraszam na 4 rozdział :)
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Przepraszam za spam! Ale jestem nowa i chciałabym się jakoś zareklamować :)

  "Stoję pośrodku wielkiej, opuszczonej hali. Wokół mnie, w szybkim tempie rozprzestrzenia się ogień. Jest wszędzie. Moje nozdrza wypełnia zapach dymu. Jestem w swoim żywiole, ale wiem, że ktoś mi bliski jest w niebezpieczeństwie. Nie mam czasu na zadowolenie wewnętrznej ja.
  Za plecami słyszę śmiech. Znam go, a tak mi się przynajmniej wydaje. Próbuję obejrzeć się za siebie, lecz ktoś przytrzymuje mnie z całej siły. W tej chwili czuję się jak zwierze w klatce.
  Nagle słyszę świst powietrza, a moim oczom ukazuje się spadające bezwładne ciało. Wiem, że ten ktoś jest mi bliski i jestem tu po to, aby go uratować.
  Chcę się wyrwać, co w pewnym stopniu mi się udaje i nagle czuję przeszywający ból w plecach.
  Zapada ciemność, którą poprzedza ten sam śmiech."

  http://everything-is-possiblee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. [SPAM]
  Zapraszam Cię TUTAJ na nowe opowiadanie mojego autorstwa. Mam nadzieję, że coś Cię zainteresuje.
  Sympatia ma wiele zabarwień i odcieni - może być interesowna i zachłanna, może wyniszczać i prowadzić do destrukcji, może być uzależnieniem potrzebnym do normalnego życia. Często uczucie, jakie żywimy do danej osoby, zaskakuje nas w najbardziej nieprzewidywalnym momencie i miejscu, powodując, że zapominamy, jak wielka jest przepaść między nami a naszą sympatią i zaczynamy dostrzegać to, co nas łączy, to, czego nigdy byśmy nie dostrzegli. Orkiestra przeróżnych, dotąd nieznanych uczuć, emocji i cech budzi się w naszym sercu - empatia, ciepło, wrażliwość, zaufanie i wierność tworzą melodię, która układa się w rozbrzmiewającą radosnym echem symfonię sympatii.

  OdpowiedzUsuń
 17. Witaj! Chcę przenieść cię w świat, z którym nie dane było ci się jeszcze zetknąć. Poznaj Hekate, przebojową dwudziestotrzylatkę, która zakochuje się w swoim dawnym oprawcy, handlarzu narkotykami, i Tayę, która przez swą naiwność nawiązuje znajomość z nieobliczalnym Tomem. To właśnie on uruchamia lawinę niepokojących wydarzeń: ktoś najprawdopodobniej śledzi Hekate — tajemniczym wierszom napisanym krwią na ścianach jej domu towarzyszy dziwny biały pył, zaś Tom, zaciekawiony działaniem tajemniczej maszyny stworzonej przez nieobliczalnego naukowca Gartha, odkrywa makabryczną wizję przyszłości. Zaślepiony nienawiścią i strachem robi wszystko, byle tylko nie dopuścić do tragedii. Nie ma on jednak pojęcia, że reakcja łańcuchowa uruchomiona została już o wiele wcześniej. Wkrótce światem całej ekipy wstrząsa inne dramatyczne wydarzenie, którego można było spodziewać się od samego początku. Powoduje ono lawinę pochopnych decyzji, które mają wpływ na dalszy ciąg zdarzeń...
  Zapraszam na http://merciless-time.blogspot.com, gdzie przewija się fantasy, dramat, humor, horror i kryminał.

  OdpowiedzUsuń
 18. http://nina-and-louis-fanfiction.blogspot.com/ to nie jest kolejne opowiadanie o sławnym zespole One Direction, ani o jego członkach, przybierających złe charaktery.
  Nina Dobrev - sławna modelka po śmierci rodziców zostaje zwolniona z pracy i stacza się na samo dno. Student - Louis Tomlinson chce jej pomóc, ale ona tego nie zauważa. Ich uczucia to jedna wielka zagadka. Dobrev i Tomlinson są bardzo skryci co jeszcze bardziej przeszkadza im w kontaktach.
  Polecam odwiedzenie stron w kolejności:
  1. Zwiastun
  2. Bohaterowie
  3. Prolog

  Pozdrawiam, Ahafiya

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszamy na blog zajmujący się recenzjami książek! Cymelium.blogspot.com! Możecie nas również polubić na Facebooku TUTAJ! ZAPRASZAMY! Recenzujemy dla Was!

  OdpowiedzUsuń
 20. Ellen Goolden to skomplikowana osoba, która wiedzie na pozór prostolinijne życie. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, przyjaźni się z pierwszym mężem i przeszłość, która nie pozwoli o sobie zapomnieć. Czy uda się jej stworzyć rodzinę skoro przestała wierzyć w instytucję małżeństwa? Czy doceni pomocną dłoń?
  Serdecznie zapraszam,
  http://done-with-your-lies.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Z góry przepraszam za spam. :)
  Chciałam Cię serdecznie zaprosić na forum literackie All in One. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy literackie i nastawieni na rozwój. Na naszym forum znajdziesz poradniki oraz spotkasz się z rzeczową i konstruktywna krytyką.
  Jeśli chcesz się rozwijać, to All in One jest miejscem dla Ciebie!
  http://allinoneflota.pl/index.php

  OdpowiedzUsuń
 22. Gdy świat upada, Andrea jest zaledwie dzieckiem i wraz z matką musi przystosować się do okrutnych zasad panujących w nowym, wynaturzonym społeczeństwie.
  Jest przekonana, że nikogo już nie spotka w wyniszczonym przez zarazy i ludzi mieście, jeśli tylko będzie ostrożna. Jej jedynym pragnieniem jest przeżycie tylu dni, ile będzie jej dane bez względu na okrutne warunki i niebezpieczeństwa. Choć tego nie chce, na jej drodze stają różne osoby; niektóre są jej wrogie, niektóre stają się bardzo bliskie. Sama nie wie, którego typu osoby bardziej jej przeszkadzają w spokojnym, samotnym życiu.
  Kiedy w tajemniczy sposób trafia na Wyspę, jest już młodą kobietą, całkowicie oddaloną od dawnych norm, do których niektórzy mieszkańcy obiektu chcą wbrew wszystkiemu powrócić. Andrea doskonale wie, że w nowym miejscu sama nie ma szans na przeżycie. Musi zaufać i powierzyć swoje życie obcym – barwnej grupie, której również opornie przychodzi upragnione moralne życie i ufanie ludziom. Wszyscy mają nadzieję na nowy początek, lecz czy w takich warunkach będzie on możliwy?

  [ludzki-skowyt.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń

 23. Chcesz wiedzieć co to jest dziedzictwo krwi ?

  Osiemnastoletnia Zoe Harris poznaj prawdę o sobie i swojej rodzinie. Jedno najważniejsze wydarzenie,jeden najważniejszy list może zmienić całe życie.

  Serdecznie zapraszam do czytania na :
  http://granica-przeznaczenia.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 24. [Autorka z góry przeprasza za SPAM]
  Zapraszam na bloga z nowym opowiadaniem. Pojawił się na nim prolog i chcę się dowiedzieć co o nim myślą inni...
  Link:
  http://feel-myself.blogspot.com/
  Opis:
  Ona - bogata, delikatna, ma wszystko na skinięcie palca. Córka biznesmena, mieszkająca w Wielkiej Brytanii, z polskimi korzeniami - po matce. Chce wrócić do Polski, do swojej kochanej rodzinnej wioski, w województwie dolnośląskim.
  On - tajemniczy, przystojny, o czarującym uśmiechu i zabierającym dech w piersiach wzroku. Ma marzenie, które chce spełnić.
  Znali się od dziecka, póki Gabriela nie straciła matki i nie wyjechała do Londynu. Obiecali sobie, że zawsze będą siebie pamiętać. Kiedy dochodzi do ich ponownego spotkania, okazuje się, że złożona przysięga jest nieaktualna. Zapomniał...
  To on - Wojtek Kondrat - ratuje ją, gdy o mało nie potrącił ją samochód, od tej chwili dziewczyna chce się do niego zbliżyć. Wszystkie wspomnienia jakie dzielili razem - postanowiła odzyskać. Dzieli ich dużo, a łączy wiele... wspólne marzenia i pasja.

  Pozdrawiam.
  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń

 25. Zakochałem się w niej, ale straciłem przez własną głupotę. Wiedziałem jednak, że przeszłość i teraźniejszość nie dadzą mi spokoju, a tylko w ten sposób mogłem ją ochronić. Przed czym? Może nawet przed sobą samym? Nie mieliśmy prawa się w sobie zakochać. Jednak nie wszystko poszło po mojej myśli.
  http://we-are-underneath-the-stars.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Inteqier jest jedną z nowych przenośniczek duszy do Marzanny, pani śmierci. Wychowana w zaświatach musi zmierzyć się z rzeczywistością panującą na ziemi i samotnością, którą tu ją otacza.
  Zapraszam ;) http://instytucja-wiecznosci.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Ta historia nie jest bajką.
  Nie jest wesoła ani szczęśliwa, nie ma happy endu ani tych wszystkich przesłodzonych istotek, które dookoła rozsiewają szczęście.
  Nie. Ta historia to koszmar błędnie zwany życiem. To coś, z czym trzeba się pogodzić i w to uwierzyć, zamiast przenosić się w świat baśni. Ale czy to do końca pozostaje prawdą? A co jeśli okazałoby się, że bajki naprawdę istnieją? Że życie to nie tylko bolesna rzeczywistość. Czyżby istniała swego rodzaju magia? Owszem. Istnieje. Wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie, bo ktoś czuwa nad ich przebiegiem. Ktoś, kogo zwą strażnikiem opowieści...

  [http://strazniczka-opowiesci.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 28. Jack O'Donnel wiódł spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomógł bardzo pięknej i bardzo tajemniczej Jennifer McCalister.

  W miasteczku New Rochelle pojawia się przepiękna wampirzyca, która po 400 latach władzy - chce odpocząć od obowiązków. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że gdy spotka na swojej drodze przystojnego Jack'a wszystko się zmieni. Jej wrogowie zaczną atakować i próbować zabić jej najbliższych.
  Potrzebuje czegoś na odprężenie, ale czy seks na pewno jest tym czego chce ?
  Jack O'Donnel i Jennifer McCalister zabiorą Cię do świata codziennej namiętności i mroku...

  Zapraszam na : do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam do mojego zbioru opowiadań; aktualnie na tapecie uczniowie Akademii Magicznej i powody, dla których czasami po prostu nie można zrobić zadania domowego.
  Tales of Many Lives

  OdpowiedzUsuń

 30. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. http://gang-conspiracy.blogspot.com/2013/08/rozdzial-viii.html

  zapraszam na NN :*

  OdpowiedzUsuń
 33. Zastanawiałeś się kiedyś co się dziej z człowiekiem, który stracił najważniejszych ludzi w życiu? Jak to jest zostać bez ludzi, którzy opiekowali się tobą całe życie? Jeśli tak, to zapewne wiesz co czuła Alison gdy straciła swoich rodziców. W dniu, kiedy to się stało, wszystko zaczęło tracić sens, a życiem tej dziewczyny rozsypało się jak zbity wazon. Straciła kontakt ze wszystkimi których kochała. Wyniszczona przez chorobę psychiczną Ali, zyskuje nowych członków rodziny i przyjaciół. Ale czy życie jak dawniej jest możliwe? Co pomoże jej wyjść z tego? Czy w momencie kiedy będzie jej się walił świat, jest miejsce na… miłość?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku, zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście. Ostatecznie dorastacie, podobnie z resztą jak Anastasia Collins, której życie odwraca się o 180º po wizycie pewnego mężczyzny. Dopiero wówczas dowiaduje się prawdy o swoim życiu. Bajka, w którą wierzyła w pewnym sensie okazuje się prawdą. Dziewczyna wkracza do świata istot znanych głównie z legend oraz baśni. Chowana w jej sercu iskierka nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą jest jaśniejsza jak nigdy przedtem. Jednak z czasem i ona odkrywa, że baśń może się nieco różnić od naszych wyobrażeń.

  • http://daughter--of--destiny.blogspot.com/ •

  OdpowiedzUsuń
 35. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dumbledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 36. Dylan ma dług u Halla Muttersa, jednak brak funduszy aby go spłacić. Jak z nieba spada mu Jeffrey ze swym przyjacielem Georgem i ich przeżyciami. Po plamach whiskey i petach zmieszanych z olejem samochodowym rozpoznasz szlak, który przebyli na przełomie lat 50 i 60 Dylan i Jeff. Ślad ten jednak zobaczyła też mafia. Teraz jednak nikt już nie zadaje szyku samochodem o marce Cadillac, nikt nie wkłada pieniędzy do szafy grającej aby posłuchać rock n' rolla, nikt już nie boi się mafii z Nevady, chyba tylko jak zagraża przystojnemu bohaterowi filmu. A whiskey chowa się w porównaniu z drinkami, które można kupić dziś. Wspomnienie tamtych czasów jest tylko w filmach i tym opowiadaniu. Tyle, że w tym przypadku nie musisz nic płacić, aby przenieść się w czasie...do krainy spowitej dymem papierosów i zapachem whiskey.
  https://www.youtube.com/watch?v=P-vEwp5YWRM&feature=player_embedded
  smoke-whiskey-bar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Dziewiętnastoletnia tancerka Alexandra Harrison przyjeżdża do stolicy by tańczyć dla najlepszej angielskiej formacji tanecznej - Elite. W ekipie zaprzyjaźnia się z Danielle Peazer która poznaje ją ze swoimi sławnymi przyjaciółmi.
  Czy Alex wraz z Elite wejdzie na szczyt a może przeszkodzi jej w tym ..cos..a może ktoś... ?
  MIŁOŚĆ TANIEC SŁAWA PRZYJAŹŃ UCZUCIE
  W rolach głównych :
  * Alexandra Harrison
  * Danielle Peazer
  * Niall Horan
  * Harry Styles
  * Liam Payne
  * Zayn Malik
  * Louis Tomlinson
  ZAPRASZAM - http://onedirectionstoryofmylife.blogspot.com/
  ZWIASTUN - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K_8ujSWbTkI

  OdpowiedzUsuń
 38. Y que yo soy la que miente - Emma Montgomery to studentka prawa, która przeżyła niebezpieczny wypadek samochodowy. Jego skutkiem jest amnezja. Nie pamięta swojej przeszłości. Nagle pojawiają się osoby, których nie pamięta oraz odpowiedzi, które musi poznać, aby móc zacząć żyć przyszłością. Czy jest na tyle silna, aby to zrobić? Jeśli chcesz się przekonać jak potoczą się jej losy to zapraszam na swojego bloga.
  http://que-no-te-ame-como-yo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni?

  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 40. SRE to Strategic Response Espana, czyli Jednostka Szybkiego Reagowania. Nie wszyscy członkowie drużyny pierwszej są zachwyceni nowym negocjatorem. Jest nim Claudia Williams, która niekiedy ma inne zdanie, stawia na ryzyko i broni swojego jak lwica. Jest niezależna, wymagająca i czasami korzysta z kompromisów. Jak się potoczą jej losy w SRE? Czy w końcu będzie szczęśliwa? Czy przełamie swój strach? Czy złamie swoje zasady i zaryzykuje?
  Zapraszam serdecznie,
  http://perfecto-para-respirar-cero-gravedad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Szukasz porad i wskazówek dotyczących Twojego bloga? Chcesz żeby na Twoją stronę wchodziło więcej osób? Zapraszam na: http://reklaaaa.blogspot.com/ gdzie w krótkim czasie otrzymasz od nas reklamę bądź recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam serdecznie do mojego i mojej najlepszej przyjaciółki bloga o tematyce fantasy. Opowiada o dwóch dziewczynach, które mają w sobie wewnętrzne zło. Opowiadanie zawiera niespodziewane zwroty akcji, przeznaczenia, liczne walki, jak i magiczne istoty.
  Jeśli tylko będziesz miała ochotę i czas, to zachęcam do wejścia --------------> http://inside-evil.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam cię na mojego bloga :)
  Piszę ff o tematyce Dramione z perspektywy Draco. Akcja dzieje się w czasie wojny z Czarnym Panem. Draco dowiaduje się interesujących rzeczy o Hermionie i emocje biorą górę nad rozumem. Do czego to doprowadzi? Czy Draco jeszcze kiedykolwiek zobaczy Granger? A może bardziej powinien martwić się o siebie?
  Jak będziesz mieć czas i chęć to wpadaj i komentuj :3
  www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Chcesz mieć niesamowity zwiastun na bloga? Zapraszamy do nas. Gwarantujemy najlepsze trailery w sieci!
  http://video-klipy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. zapraszam do czytania i komentowania mojego nowego bloga http://bogini-evelyn.blogspot.com
  Evelyn Blood jest szesnastoletnią księżniczką drugiego wymiaru, pierwszą dziewczyną urodzoną ze związku wampira i wilkołaka. w przyszłości ma wyjść za mąż, za Lorda Dimitira, władcy trzeciego wymiaru. jest też jedną z czternastu naznaczonych, czyli osób o niezwykłych mocach. ona sama jest patronką zwierząt. Jest rozpieszczoną królewną, ale jest też silna i wiele przeszła. Ma jednak wielkie wsparcie ze strony przyjaciół i braci. i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pewien naznaczony, który delikatnie mówiąc zamiesza trochę w jej życiu...

  OdpowiedzUsuń
 47. Zapraszam wszystkich na:
  http://smocza-kompania.blogspot.com

  Smoki to stworzenia powszechnie uznawane za krwiożercze bestie, których ulubioną rozrywką jest palenie wiosek albo porywanie księżniczek. Jednak czy ten powszechny stereotyp jest prawdziwy?
  Slejren Czerwony pragnął jedynie zaimponować pewnej smoczycy, zdobywając dla niej drogocenny księżycowy kryształ. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli, przez co popadł w konflikt z miejscowym władcą. Poznajcie świat magii i rycerzy z punktu widzenia smoka oraz jego towarzyszy.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ona jest zamknięta w sobie. Samookalecza się, pije, pali i ćpa. Żyje w samotności, odsuwa od siebie każdą osobę, która chce się do niej zbliżyć. Żyje w rodzinie, gdzie wszyscy udają szczęśliwych. Boi się zaufać ludziom, bo nie chce odrzucenia.
  On jest człowiekiem, który ma wszystko, co chce. Każdy jest na jego skinienie. Zabija. Jest nieczuły i arogancki. Traktuje dziewczyny jak zabawki. Jego chleb powszedni to imprezy, jednorazowy seks i nielegalne wyścigi.
  Czy ona będzie w stanie pokochać kogoś?
  Jak on zareaguje na uczucie, które przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie?
  Jak potoczy się ich historia?

  http://stop-hurtin-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Nad zdolni zamieszkują ziemię od prawie siedmiu wieków. Po IV Wojnie Światów postanowili zostać na naszej planecie w celu bronienia jej oraz w pozostawieniu ludzi w nieświadomości o innym świecie i stworzeniach go zamieszkujących.
  Zajmuje się tym specjalna organizacja. Jej członkinią jest Liliana. Piętnastoletnia dziewczyna, która pozornie powinna chodzić do szkoły, a tak na prawdę poznaje tajemnice Trzeciego Wymiaru. A jest ich więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.
  Jeśli i ty chcesz je poznać to wejdź do świata Liliany...

  tajemnice-trzeciego-wymiaru.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. #reklamabloga; #przepraszam; #zahajsmatkibaluj
  Witaj, Piękny Człowieku Internetu!
  Chciałabym zaproponować Ci coś na ciężkie dni: http://rzeszowskiebrednie.blogspot.com/ - opowiadanie o pokonywaniu całego świata, żeby wreszcie spełnić swoje marzenia.
  mam też alternatywę na noce, bo mroczne i na swój sposób nieprzyzwoite opowieści powinno się czytać po ciemku: http://niegrzeczne-ida-gdzie-chca.blogspot.com/
  nie sugeruj się doborem bohaterów. Twoja wyobraźnia może wstawić w to miejsce kogokolwiek. Nie żałuj, zajrzyj.
  ;) Świetlik.

  OdpowiedzUsuń
 51. Hej, potrzebujesz zwiastuna na swojego bloga ?Zapraszam Cię na Dolinę Zwiastunów! - http://dolina-zwiastunow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Dalsza część przygód niezwykłego chłopaka władającego mrozem i lodem w formie jego dzienników. Akcja zaczyna się 3 lata po pokonaniu złego ducha ciemności Pitcha, który chciał przejąć władze nad światem. Mężczyzna powraca o wiele silniejszy rządny zemsty.Obudził się także ojciec Pitcha. Ma on nie wyrównane rachunki z trójką innych strażników.
  Zapraszam http://jaackfroost.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. To jest świat.
  Piękne i straszne rzeczy będą się działy.
  Nie bój się.

  HIPNOTYZER

  hypnnotist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Zapraszam na bloga, który jest zbiorem moich opowiadań. Obecnie piszę swoje pierwsze opowiadanie.
  http://nathalie-rose-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Wszystko zaczęło się, kiedy w ciepły, letni wieczór, w kokonie najstarszego drzewa poruszyła się nieśmiało mała ręka dziecka. Jej oczy jako pierwsze zobaczyły Krainę Gór i Niebios, a uszy jako pierwsze usłyszały głos, którego nie powinny były rozpoznać. Dziki wiatr gniewu i zemsty przywiał szare skrzydła, a ostry miecz skory jest do rozrywania gardeł. Przyjaźń silniejsza niż strach przed wygnaniem, wiodą ją przez kręty labirynt starych ziem, wprost do paszczu smoka.
  Serdecznie zapraszam na moje nowe wypociny! http://slaby-punkt.blogspot.com/ <3 Proszę, odwiedź mnie i przekonaj się, czy ryk Centaurów okaże się równie przerażający, co tajemniczy.

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie zawsze jesteśmy w stanie odmówić komuś przysługi, zwłaszcza wtedy, kiedy mamy dług u tej właśnie osoby. Właśnie dlatego życie Dulce się skomplikuje. Okaże się, że nic nie jest takie jakim się wydawało. Jak poradzi sobie z własnymi komplikacjami w życiu?
  Pamiętaj. Nic nie jest takie jak ci się wydaje.
  http://spojrzenia-dotyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Tyle łączyło nas, a jeden dzień, jeden ruch, dwa słowa potrafią zniszczyć wszystko co istniało. Tak właśnie się stało w przypadku Klaudii i Tomka. Czy będzie im dane zaznać szczęścia? Czy Wróblewska odnajdzie w sobie siłę i determinację? Postawi wreszcie na siebie, dzięki swoim przyjaciółkom. Jednakże nie wszystko okaże się takie proste jak mogłoby się wydawać.
  http://przepis-codziennosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń